A Mi a csudát tudunk a világról? című filmet már több felől hallottam említeni, így gondoltam, megnézem én is. Sajnos azonban csalódnom
Skizofrénia underground – Újraolvasva
Bízom az 1%-omban: Megfigyelések társadalomról, irodalomról, interactive fiction-ről, MIegyebekről
A Mi a csudát tudunk a világról? című filmet már több felől hallottam említeni, így gondoltam, megnézem én is. Sajnos azonban csalódnom