Hétfőn Kazuhiro Haraguchi, Japán korábbi belügy- és kommunikációs minisztere azt nyilatkozta, hogy a kapott COVID-vakcinák miatt alakult ki nála rák.
Skizofrénia underground – Újraolvasva
Bízom az 1%-omban: Megfigyelések társadalomról, irodalomról, interactive fiction-ről, MIegyebekről
Hétfőn Kazuhiro Haraguchi, Japán korábbi belügy- és kommunikációs minisztere azt nyilatkozta, hogy a kapott COVID-vakcinák miatt alakult ki nála rák.